Drużyna Niemcy

Jürgen Lewerenz
Partner Zarządzający

Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 20
Mobile: +49 (0) 171 30 31 560
juergen.lewerenz@sos-hh.de

Francisco Garcia Praena
Import i eksport, działalność międzynarodowa

Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 23
Mobile: +49 (0) 151 167 08 038
francisco.garcia@sos-hh.de

Dorothea Garcia Praena
Wysyłka, handel elektroniczny, księgowość

Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 22
Mobile: +49 (0) 160 808 60 55
dorothea.garcia@sos-hh.de

Jörg Prien
Import i eksport, działalność międzynarodowa

Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 21
Mobile: +49 (0) 170 280 27 57

Nicole Helmer
e-biznes, spedycja

Tel.: +49 (0)40 40 11 382 19
nicole.helmer@sos-hh.de

Ireneusz Literski
Techniczna obsługa klienta, obsługa awaryjna

info@sos-hh.de

Mohamed Reid
Pracownik magazynu

Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 24
Mobile: +49 (0) 160 235 63 36
mohamed.reid@sos-hh.de

Werner Pietruska
Zarządzanie jakością, bezpieczeństwo i higiena pracy

Tel.: +49 (0) 176 49 59 80 63
werner.pietruska@sos-hh.de

Javier Ruiz Praena
Sprzedaż

Tel.: +34 966 36 91 27
javier.ruiz@sos-hh.de

Czy masz pytania lub sugestie?

Prosimy o kontakt z nami w każdej chwili. Czekamy na Twoją wiadomość i odpowiemy jak najszybciej.